כל משקיע בתחום הנדל"ן יוכל להעיד כמה קשה למצוא חברת נדל"ן טובה. אם מצאת יועץ נדל"ן מקצועי, אדיב וכנה, אל תמהר להחליף אותו. בתחום בו מעורבים סכומי כסף גבוהים, ישנם לא מעט מעשי נוכלות. חברת טי ג'י איי נדל"ן שמחה להציע למשקיעים הישראלים ייעוץ מקצועי, מענה אדיב ושקיפות מלאה. משקיעי טי ג'י איי מספרים על חברה אמינה, אשר עומדת מאחורי המשקיעים, מבעלי החברה יוסי טוביהו ועד לאחרון העובדים, ומלווה אותם ברגעי ההצלחה וגם ברגעי השפל.

משבר הנדל"ן של שנת 2008 עדיין בא לידי ביטוי באזורים רבים. גם מחירי הנדל"ן בישראל הושפעו מהמשבר. משקיעי טי ג'י איי, כמו משקיעים אחרים בעולם, נאלצו לקבל החלטות לא פשוטות. יועצי החברה נשארו לצדם, סייעו להם ועדיין מסייעים. הסבלנות משתלמת, השוק מתאושש והנכסים חוזרים להיות רווחיים ומניבים.

הזדמנויות בתחום הנדל"ן

השקעות נדל"ן בחו"ל מעוררות עניין. רבים מתעניינים בתחום, מעטים מעזים לעשות את הצעד ולרכוש נכסים. חשוב לציין כי משקיעים מכל רחבי העולם נוהגים להשקיע בנדל"ן. משקיעים מארצות הברית ואירופה רוכשים נכסי נדל"ן בישראל. חברות הענק בישראל, מחזיקות בבנייני מגורים ונכסי נדל"ן מסחרי בכל רחבי העולם. אם אתם מעוניינים להיכנס אל התחום, כל שיש לעשות הוא לבחור חברת נדל"ן מנוסה. יועצי טי ג'י איי ישמחו לסייע לכם לסלול את דרככם אל אפיק ההשקעה המתאים.

כיום, ישנו חלון הזדמנויות חד פעמי לרכישת נכסים במחירים אטרקטיביים. בתוך זמן קצת השוק צפוי להתאושש ולהניב תשואות גבוהות. רגע לפני שאתם משקיעים את מיטב כספכם ברכישת דירה קטנה ורעועה באזור מרוחק בישראל, כדאי לבחון אופציות נוספות. משקיעי טי ג'י איי רוכשים במחיר של דירה אחת בישראל, שתי דירות או בית פרטי משופץ בארצות הברית.

משקיעי טי ג'י איי

את הנכסים בחו"ל מנהלת בעבור המשקיעים חברה מקומית. נציגי החברה הם שדואגים לאתר שוכרים, לגבות את שכר הדירה ולנהל את תחזוקת הנכס. חשוב לציין כי כמו בכל תחום אחר, ישנם מקרים בהם הנכס זקוק לתחזוקה והשקעה נוספת. המשקיעים מתבקשים מעת לעת להשקיע בתחזוקת המקום ולשפץ במטרה לעודד שוכרים לבחור בנכס. יועצי טי ג'י איי נדל"ן בוחנים היטב את האזור ואת הנכס טרם השלמת העסקה. כבר בשלבים ראשונים תוכלו לקבל מידע אודות פוטנציאל הרווחים, טווחים וההשקעה הדרושה.