חברת TGI, היא חברת נדל"ן המתמחה בהשקעות נדל"ן בחו"ל, החברה שבראשותה עומד יוסי טוביהו, מתרכזת בביצוע השקעות נדל"ן בארצות כמו תאילנד, קוסטה ריקה, רומניה, ארה"ב וקנדה.

לחברה ניסיון עשיר בניהול השקעות נדל"ן בחו"ל, והיא מאמינה במוטו לפיו התשואה של נכס מניב הנמצא בחו"ל תהיה תמיד יותר גבוהה מאשר נכס מניב הנמצא בישראל.

מאחורי החברה לא מעט פרויקטים של השקעות נדל"ן ובשנים האחרונות יש עליה במספר המשקיעים הישראלים שבוחרים באופציית ההשקעה בנדל"ן בחו"ל, מאחר שהם מבינים שהם ירוויחו הרבה יותר מנכס מניב בחו"ל מאשר מנכס מניב בישראל.

יוסי טוביהו (או יוסף אם תרצו) הינו הבעלים של חברת TGI מאז הקמתה. יחד עם שותפו איש העסקים שרון שאתי הם מנתבים אותה בדרך הנכונה ומצליחים להביא את החברה להצלחות כלכליות רבות. החברה השקיעה לאחרונה בהקמת מלונות בתאילנד, וברכישת נדל"ן בקוסטה ריקה, קנדה, וארה"ב.  שנחשבות היום למדינות "בטוחות" בכל הקשור להשקעות נדל"ן.

האופן בו בוחרים יוסף טוביהו ושרון שאתי את השקעות הנדל"ן של חברת TGI

החברה משקיעה כאמור במגוון מדינות מחוץ לישראל. להלן סקירה תמציתית של פעילות החברה:

קנדה: קנדה נחשבת למדינה בעלת יציבות כלכלית, שנהנית מצמיחה ושגשוג, ולכן משקיעי נדל"ן רבים נוהרים אליה. גם חברת טי ג'י איי משקיעה במחוזות שונים בקנדה בנכסים שונים כמו בתי רופאים, מבני משרדים ועוד.

ארה"ב: ארצות הברית ממשיכה להיות מדינה שכדאי לבצע בה השקעות נדל"ן וזאת בשל המציאות הקיימת היום בארה"ב שבה נכסי נדל"ן נמכרים בסכומי כסף מזעריים, לאחר משבר הנדל"ן החמור שפקד את המדינה בשנת 2008. אולם ברור לנו שהנכסים הללו הם הזדמנות כלכלית עבורנו לקבלת תשואה ולהשבחה בעתיד לפני מכירה. יוסי ושרון מציעים ללקוחות החברה אפשרות להשקעה בנכסים המצויים בערים אטרקטיביות בארה"ב כמו רוצ'סטר, ממפיס או אינדיאנפוליס שכל אחת מהן היא מטרופולין בפני עצמו.

TGI יוסי טוביהו ושרון שאתי

רומניה: בשנים האחרונות לאחר הצטרפות רומניה לאיחוד האירופי, מתרחש במדינה תהליך מואץ של צמיחה והתפתחות, אשר מביא גם לעליה במחירי הנדל"ן, בשל העלייה בביקוש לנדל"ן . טי גי איי שזיהתה מגמה זו, רכשה קרקעות באזור בוקרשט, בכוונה לממש אותם בעתיד.

תאילנד: קוסאמוי הוא האי השלישי בגודלו בתאילנד, שבה יש צמיחה שנתית של 6% לשנה ותל"ג גבוה. בשל נתונים טובים אלו, החליט יוסי טוביהו להשקיע בנדל"ן בתאילנד, והחברה משקיעה היום בפרויקטים של הקמת בתי מלון באי קוסאמוי.

זוהי רק סקירה תמציתית של השקעות הנדל"ן של חברת  TGI ברחבי הגלובוס ופעילותה אינה מסתכמת בכך.