אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים פרויקטים להשקעה בתחום הנדל"ן. השקעות נדל"ן בחו"ל הן המילה החמה בשוק. ישראלים רבים כבר מפיקים רווחים ונהנים מעולם חדש ומלא באתגרים ועניין. אם אתם מעוניינים ללמוד את התחום ולהעשיר את תיק ההשקעות שלכם, חברת טי ג'י איי שמחה להציע ייעוץ מקצועי ומבחר נכסים להשקעה בכל רחבי העולם. המשקיעים בוחרים את ההשקעה המתאימה בהתאם לסכום הכסף שעומד לרשותם, העדפות אישיות ועצות מקצועיות. הציפיות והצרכים של המשקיעים אינם זהים, יש שמעוניינים בהשקעות לטווח הארוך בעוד שאחרים מחפשים דווקא רווחים מהירים.

פרויקטי נדל"ן

למה צריך חברת השקעות?

פנייה אל חברת השקעות מנוסה מומלצת לכל הדעות. אם השקעות נדל"ן בארץ אפשר לבצע ללא ייעוץ, בחו"ל אין זה כך. השקעות נדל"ן בחו"ל יש לדעת כיצד לנהל, מתי לרכוש, איך לבחור ובעיקר איך לבדוק. רכישות לא מקצועיות של נכסים זולים עשויות להסתיים בהפסדים. פרויקטים של TGI נבדקים היטב על ידי אנשי מקצוע. הנכסים מוצגים ללקוחות רק לאחר בדיקה מקיפה של הנכס, האזור ופוטנציאל הרווחים. חברת השקעות מקצועית תאפשר לכם לישון בשקט בידיעה כי הכסף שלכם נמצא בידיים טובות. מסוכן יהיה להיכנס את השוק הבינלאומי ללא ניסיון וללא ליווי מקצועי.

מי יכול לנהל השקעות נדל"ן בעצמו?

התנהלות עצמאית בזירה הנדל"ן מומלצת רק בעבור בעלי ניסיון בתחום. אם כבר רכשתם עשרות נכסים באזור מסוים, תוכלו לרכוש נכס נוסף ללא ניסיון. אך חשוב לזכור כי בכל מדינה נהלים שונים, תקנות מס משלה ושאר פרמטרים שיש לבחון. משקיעים בעלי ניסיון בניהול השקעות נדלן בארה"ב זקוקים לייעוץ באירופה, בקנדה או אפילו במדינות זרות בארצות הברית. אל תמהרו לרכוש נכסים ללא בדיקות מקיפות. מחירים אטרקטיביים עלולים להטעות גם משקיעים בעלי ניסיון.

טיפים לבחירת חברת נדל"ן

1.      ניסיון מקצועי.

2.      מבחר הנכסים שעומדים לרשות החברה.

3.      שירות אישי ומקצועי לכל משקיע.

4.      פעילות במדינת היעד בה אתם מעוניינים.

5.      תמיכה וסיוע לטווח הארוך, כדאי לתת עדיפות לחברות נדל"ן שמציעות סיוע ומענה לטווח הארוך.

פרויקטים של טי גי איי

חברת טי ג'י איי מציעה מבחר פרויקטים עצמאיים להשקעה, לצד הצטרפות לקבוצות רכישה. הבעלים יוסף טוביהו, שרון שאתי ויועצי החברה מתאימים לכל משקיע את התחום המתאים לו ביותר. להתרשמות ראשונה ממבחר הפרויקטים של החברה ניתן לגלוש את האתר או לפנות טלפונית. נשמח ללוות אתכם ולסייע למשקיעים מתחילים ומנוסים. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.